25.2 C
New York kenti
Salı, Haziran 22, 2021

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

BASİAD VE SİZEDER’DEN ZONGULDAKLI İŞ İNSANI MUSTAFA GÜLMEZ’E ZİYARET

Zonguldak Ereğli Alaplılı iş insanı Mustafa Gülmez’in bugünkü misafirleri Batı Karadeniz İş İnsanları Derneği Kurucu Üyesi, Başkan Yardımcısı olan ve aynı zamanda İstanbul Sultangazi Zonguldaklılar Derneği Başkanı Şenol Birol Kabarık ve Batı Karadeniz İş İnsanları Derneği Kurucu Başkanı Alahattin ADAK’tı. Kendilerini ziyarete gelen iş insanı hemşehrilerini görmekten memnun kaldığını ifade eden Mustafa Gülmez, yeni kurulan Sultangazi Zonguldaklılar Derneği ve Batı Karadeniz İş İnsanları Dernek Merkezi’nin hayırlı olması temennisinde bulundu.

BASİAD Başkan Yardımcısı ve İstanbul Sultangazi Zonguldaklılar Derneği Başkanı Şenol Birol Kabarık’ta, Mustafa Gülmez gibi çok değerli hemşehri iş insanının yanlarında yeralması, fikirleriyle, gönül ve destekleriyle yanlarından olmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ettiklerini söyledi.

Batı Karadeniz İş İnsanları Derneği Kurucu Başkanı Alahattin Adak’ta, Zonguldaklı İş İnsanı Mustafa Gülmez’in uzun yıllardır cemiyette farkındalık oluşturmaya çalıştığını, fikirleriyle ve katkılarıyla herdaim hemşehrilerinin yanında olmasının hemşehriler arasında özelilkle duyarlılık konusunda örnek olduğuna dikkat çekti.

HABER DEVAMI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SOSYAL MEDYAYA BAĞLAN

0BeğenenlerBeğen
2,824TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

ENSON HABERLER